Hakkımızda

İletişim

Misyonumuz; 
Misyonumuz, etik ilkelerden ödün vermeden bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; sağlık personeli, hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, yüksek kalite standartlarında hizmet anlayışı ile alanında fark yaratarak sektörde marka olmaktır.

Vizyonumuz;
Vizyonumuz, uzman kadromuzu kaliteli ürünlerle birleştirip hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve daha geniş kitlelere ulaşarak örnek bir sağlık hizmeti sunmaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Lenfödem hastaları ödemin tekrar artıp kişiyi günlük hayatında etkilememesi için bası giysisinin (lenfödem çorabı) düzenli ve sürekli kullanımı oldukça önemlidir. Çünkü var olan lenf damarlarındaki yetmezlik ortadan kalkmamıştır. Bu nedenle bası giysisi her zaman kullanılmalıdır.

Çocuklar yürümeye başladıktan üç yaşına kadar fizyolojik olarak düztabandır. Bu durumdan endişe duymak gereksizdir. Ancak bu süreçte mümkün olduğu kadar dik basılmalıdır ve bunun için asimetrik sert fortlu bot kullanılması çok yararlı olacaktır.
Üç yaşından sonra düztabanlık düzelmemiş ve içe basma devam ediyorsa hemen önlem alınmalı, uzman doktor önerisi ile tedavi edici ortopedik bot kullanılmalı ve yaklaşık 4 sene kadar gelişmeler takip edilmelidir. İçe basma (Pes Plano-Valgus) ciddi bir ayak sorunudur. 

0 507 274 45 15  Destek Hattımızdan Ulaşabilirsiniz